Prezent dla informatyka – 3 proste pomysły Brak ocen

Prezent dla informatyka

Bądźmy ze sobą szczere – często nasz chłopak może mieć takie hobby o którym po prostu nie mamy zielonego pojęcia. Nawet jeśli coś wiemy to głównie nie potrafimy zbyt wiele o tym powiedzieć.

Prezent dla informatyka  to dla wielu z nas może być ta niezdobyta góra w kwestii wiedzy dlatego też chciałem przedstawić światu trzy proste pomysły z doświadczenia, które zawsze działają.

1.Ulubiona gra lub coś z nią związanego.

Jeśli Twój typ informatyka to gość, który całymi dniami czeka na najnowszą część jego ulubionej serii to ten punkt jest dla Ciebie. Po prostu spytaj się go, w co lubi grać najbardziej. Jaką grę ostatnio kupił, albo jaką ma w planach. W przypadku deklaracji kupna, warto dać do zrozumienia facetowi, że Ty mu sprawisz ten prezent a nie on sobie by nie wyszło tak, że ostatecznie zostanie mu kopia zapasowa 😉

2.Gadżet.

Lubi różne małe rzeczy, które rzekomo ułatwiają mu codzienne życie? Warto zainteresować się co takiego jest teraz trendy w tej dziedzinie i co takiego partner jeszcze nie posiada. W tej kwestii można łatwo zaszaleć, bo tutaj moim zdaniem nie ma znaczenia co on dokładnie chce a raczej to, jak bardzo “gadżetowy” prezent jest

3.Części do komputera.

Może po prostu marzy mu się troszkę więcej RAM’u albo nowa karta graficzna? Są to zazwyczaj już o wiele droższe prezenty ale niektórych bardziej interesuje poszerzenia możliwości sprzętowych niż gadżety czy gry same w sobie. Jest to dla nich pewna forma sztuki więc warto się zastanowić tak naprawdę czy może jest coś, co można dokupić do komputera by stał się on bardziej spersonalizowany pod jego potrzeby.

Jak widać: Prezent dla informatyka to nic takiego strasznego. Wystarczy trochę wyobraźni i zwrócenie uwagi na to co jest najważniejsze dla chłopaka/męża w kwestii IT i mamy genialny pomysł na podarunek!

Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *