Co założyć na wigilijną kolację? Brak ocen

wigilia

Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie. Oprócz przygotowania domu, potraw warto pomyśleć jak będzie wyglądał Twój stój na Wigilie? Nie wiesz jeszcze w co się ubierzesz? Najwyższy czas, aby się zdecydować, gdyż kilka godzin przed przyjściem gości może już nie być na to czasu!

Kreacja

Strój na Wigilię powinien być przede wszystkim elegancki, dlatego najlepsze dla Pań są sukienki. Nie tylko mała czarna princeska, która jako pierwsza przychodzi do głowy. Każda kreacja, która będzie elegancka, w stonowanych kolorach, będzie odpowiednia. Do sukienki, idealnie sprawdzą się klasyczne czarne buty na obcasie oraz elegancka narzutka, bolerko bądź sweterek. Podczas przygotowań nie zapomnij o rajstopach, które powinny być cienkie, czarne, bądź cieliste w zależności od Twoich preferencji.

Biżuteria

Tego wieczoru nie warto obwieszać się błyskotkami. Lepiej założyć delikatny zestaw. Większość kobiet ma specjalnie przygotowaną biżuterię na różne okazję. Takimi właśnie ozdobami możesz ozdobić swój strój na wigilię.

Makijaż

Malując się pamiętaj, że Święta to czas, gdy zjeżdża się cała rodzina i często podczas kolacji odbywa się sesja fotograficzna. Co zrobić, aby dobrze wyjść na zdjęciach, które trafiają do rodzinnych albumów? Delikatny makijaż zrobi to za Ciebie! Nie używaj jaskrawych cieni, lepiej się sprawdzą brązowe, złote. Mocna szminka też nie jest dobra na tę okazję, gdyż szybko się zmyje podczas jedzenia posiłków, lepiej użyć błyszczyka.

Fryzura

Podczas wigilijnej kolacji najlepiej sprawdzają się związane włosy. Warto w ten wieczór zrobić koka, albo warkocz.

Pamiętaj!

Niezależnie od wieku, strój na wigilię  powinien być pozbawiony głębokich dekoltów, długości mini, czy ostrych dodatków, jak ćwieki. Jeżeli gustujesz w takich kreacjach to już niedługo sylwester, na którym będziesz mogła się pokazać w każdym ubiorze!

Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *